Yhteystiedot

Yhteystiedot

Kari Ojala, puheenjohtaja
045 882 6899
kariojala57@gmail.com

Jukka Rossi, varapuheenjohtaja
0440 455 683 /oma); 0440 305 506 (työ)
jukka.rossi@pp.inet.fi

Sihteeri
Marita Orava
p. 050 325 6108
marita.orava(o)elisanet.fi

Taloudenhoitaja
Merja Toijonen
p. 0400 920 610
merja.toijonen(o)gmail.com

Jäsenet

Mikkelin Työväenyhdistys ry
Ari Lehtinen, ari(o)lehtiset.fi; Ismo Rahikainen, ismo.r(o)surffi.fi; Jorma Vilhunen, jorma.vilhunen(o)gmail.com

Mikkelin Sosialidemokraatit ry
Marita Orava, marita.orava@elisanet.fi;  Jukka Rossi, jukka.rossi(o)pp.inet.fi; Satu Taavitsainen, satu.taavitsainen(o)hotmail.com; Merja Toijonen(o)gmail.com; Hannu Tullinen, hannu.tullinen(o)gmail.com

Anttolan työväenyhdistys ry 
Tapani Korhonen, puh.  040 8396 182

Haukivuoren työväenyhdistys ry
Leena Teittinen, leena.teittinen(o)haukivuori.fi

Mikkelin Demarit rySari Rautiainen, rautiainen.sari(o)gmail.com

Ristiinan työväenyhdistys ry
Petri Tikkanen, tikkanen.p(o)gmail.com

Suomenniemen työväenyhdistys ryRaimo Ruotsalainen, raimo.ruotsalainen(o)gmail.com